Často se nás ptáte...

Kdy už budou směny do NOTINA?
Notino prozatím agenturní brigádníky neobjednalo. Jakmile budeme mít bližší informace o požadavcích na agenturní brigádníky, informujeme vás o tom zde na stránkách i na našem Facebooku ;)

Proč máte tak málo brigád?
Protože firmy momentálně nemají sezónu. Většina firem, se kterými spolupracujeme, bude mít požadavky na větší počty brigádníků zase až v březnu/dubnu, tak s námi prosím do té doby vydržte. Situace je momentálně taková, že firmám stačí brigádníci, se kterými přes nás spolupracují dlouhodobě a posílají si objednávky přímo na ně. Ostatní brigády jsou rozebrané do 10 minut od vypsání, tedy pokud se vám některá brigáda zamlouvá, neváhejte dlouho ;)

Do kdy bude brigáda balení drobné elektroniky?
Balení drobné elektroniky bude pokračovat, ovšem (stejně jako ostatní firmy) nebudou potřebovat takové počty brigádníků jako doposud. Proto ve chvíli, kdy na internetu uvidíte směny vypsané, doporučujeme rezervovat ihned, jinak se vám může snadno stát, že budou rozebrané. 

Můžu si rezervovat směny i o víkendu?
Směny si můžete rezervovat 24 hodin denně, 365 dní v roce na naší SMS bráně 774 069 679 a na našem e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vždy nám prosím pište Vaše identifikační číslo s konkrétní směnou a brigádu, kterou chcete. Tvar zprávy by měl tedy vypadat asi takto: Tomáš Jedno, IČ 123456, brigáda balení drobné elektroniky, 31.2., ranní směna. 

 

Kontakty pro brigádníky

Pro rezervaci brigád, bližší informace o práci nebo v případě jakéhokoliv dotazu:

Telefon: +420 541 26 26 26
Email: personal@personal.sodat.cz
SMS brána: 774 069 679