Náhradnické směny

Zahlédli jste ve volných místech směnu, která je náhradnická, a úplně nechápete, co tím chceme říct a jak to bude vypadat? 
Tak přesně o tom je následující článek. 

Náhradnická směna (momentálně vypisovaná pouze při brigádě balení kosmetických výrobků) je směna, která nemusí 100% proběhnout. Jedná se o směnu, na kterou jdete jako každý jiný brigádník, musíte tedy přijít včas, nemít nalakované ani gelové nehty a mít vše potřebné k brigádě. Směna proběhne v případě, že nepřišel některý brigádník (což se stává minimálně v 50% případů), že některý brigádník přijde pozdě (velmi častý jev), že některý brigádník nemá vše potřebné k výkonu brigády (výkaz práce, potravinářský průkaz, převlečení, apod.) nebo v případě, že ve výrobě uvítají člověka navíc. Tedy pravděpodobnost, že směna řádně proběhne v celé své délce je opravdu vysoká. 

Rezervace náhradnické směny probíhá stejně jako u normálních směn, je tedy závazná a platí stejné podmínky rušení směny jako u normálních směn (omlouvání 48 pracovních hodin předem nebo při pozdější omluvě je třeba doložit omluvenku od lékaře). 
Na směnu přijdete jako obvykle a před začátkem výkonu brigády budete informování, zda jdete na klasickou směnu, nebo máte jít domů. 

V případě, že směna proběhne, proběhne v celé své délce a mzda i náplň práce je stejná jako u klasických směn. 
V případě, že směna neproběhne a jste odesláni domů, je Vám proplacena hodina jako náhrada Vašeho času a cesty. 
Při rezervaci směny buďte tedy prosím psychicky připraveni na obě varianty :-)