Balení kosmetiky

Hledáte pohodovou brigádu v Brně?
Balení kosmetiky se Vám přizpůsobí! 

Můžete pracovat na ranních, odpoledních i nočních směnách dle vlastní volby a to kdykoliv chcete! Samozřejmě v mezích zákoníku práce, ale to už za Vás pohlídáme my :-) 
Balení kosmetiky je pohodová brigáda s výbornou dostupností v Brně (do 20minut z centra) a je vhodná ideálně pro ženy nebo muže, kterým nevadí práce s malými komponenty jako jsou víčka od make-upů nebo krabičky na krémy.

Na brigádu potřebujete jen zámečky na skříňku a potravinářský průkaz - přece jen můžete přijít do styku i s kosmetickými hmotami, tedy hygiena je na prvním místě.
Brigáda bohužel není vhodná pro osoby s umělými nehty či řasami nebo velkým množstvím šperků - právě kvůli možnému znehodnocení kosmetických hmot, to je ale jediné omezení.

Na této brigádě pracujete za 115 Kč/h na ranních a odpoledních směnách, za 125 Kč/h na nočních směnách, a pokud odpracujete alespoň 120 hodin/měsíc, dostanete ještě bonus +10 Kč/h - to díky Vašemu plnému zaučení, kdy se stáváte plnohodnotným členem týmu a stíháte práci rychleji než nováček.