Na brigádě

Na brigádu s sebou vždy mějte:
Dvě vyhotovení výkazu práce nebo čipovou kartu (čipovou kartu potřebujete pouze na některých brigádách, ze kterých nám pak chodí Vaše docházka elektronicky, výkazy práce proto na těchto brigádách nejsou potřeba).
Ve výjimečných případech a po vzájemné domluvě zasíláme výkazy přímo do firem, obecně ale platí, že před každou brigádou byste se měli u nás zastavit pro příslušný Výkaz práce nebo si jej nechali poslat na email (pakliže si jej můžete vytisknout sami).

Osobní doklady - zvláště pak občanský průkaz a kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny.

Vhodný pracovní oděv - obecně platí pokyn pro všechny prodejny, sklady a výrobní haly, který říká, že pracovník musí mít pevnou uzavřenou obuv a dlouhé kalhoty. Jsou firmy, kde Vás bez vhodného oděvu nemohou z bezpečnostních důvodů ani vpustit na pracoviště, mějte to prosím na paměti, byla by přece škoda domluvit si brigádu a kvůli takové "drobnosti" přijít o možnost si vydělat.

Svačina a pití - zvláště v letních měsících mějte na paměti pitný režim.
U každé brigády stojí za to ověřit si:
Místo práce - každý týden se stává, že některý z brigádníků netrefí na pracoviště. Pokud Vám ani internet nepomůže nebo nasednete na špatný spoj MHD, vždy si zavolejte pro radu na 541 26 26 26, kde je vždy pracovník agentury, který Vám poradí, případně Vás navede.

Vedoucí na pracovišti - je uveden na vašem výkazu práce, dorazíte-li tedy například do výrobní haly a nevíte, co si počít dále, vyhledejte někoho ze zaměstnanců a vyptejte se na vedoucího (kde jej najdete, protože jste brigádník ze SODATu a máte u něj pracovat).

Datum a čas nástupu na pracoviště - Začíná-li Vaše brigáda například v 6:00, pak byste na pracoviště měli dorazit nejpozději v 5:45.


UPOZORNĚNÍ:
Nezapomeňte na to, že vedoucí na pracovišti je ten, kdo Vám potvrdí výkaz, na základě kterého dostanete odměnu. Vždy než opustíte pracoviště, ujistěte se, že máte Váš výkaz potvrzen, nebo že jste domluven na potvrzení s kompetentní osobou (v případě, kdy třeba máte brigádu na více dní za sebou). Bez potvrzeného výkazu Vás nemůžeme vyplatit! (Pokud nejde o brigádu, kde se užívá čipových karet)
 
Snažte se pracovat kvalitně, společnost u které jste na brigádě, si Vás pak bude žádat přednostně. Naopak, budete-li pracovat špatně, budeme požádáni, abychom Vás napříště neposílali. Jednak si tak sami snižujete šanci na brigádu a jednak dostaneme-li dohromady tři stížnosti z různých firem, pak brigádníkovi automaticky uzavíráme kartu a již přes nás pracovat nemůže.

Odpracovali jste směnu a nevíte co dál? Podívejte se do sekce Po brigádě.

Kontakty pro brigádníky

Pro rezervaci brigád, bližší informace o práci nebo v případě jakéhokoliv dotazu:

Telefon: +420 541 26 26 26
Email: kancelar@personal.sodat.cz
SMS brána: 774 069 679


PRÁCE NA POKLADNĚ


- výběr směn
- možnost výdělku 131-150 Kč/h