Potvrzení zaměstnavatele pro cestu do práce

Máte - li bydliště na území Brno - město nebo Brno - venkov, pro cestu do zaměstnání žádné potvrzení nepotřebujete. Potvrzení budete potřebovat, jen pokud jedete na brigádu do Adamova nebo do Ivanovic. Pokud ale na jakoukoli brigádu odjíždíte či z ní přijíždíte v čase, kdy už platí noční zákaz vycházení, je nutné u sebe mít výkaz práce a smlouvu DPČ.

Pokud máte bydliště někde jinde a nebo sice v Brně bydlíte, ale nemáte to jak policii případně prokázat, kontaktujte nás, vystavíme Vám potvrzení, ke kterému bude nutné přikládat vždy aktuální výkaz práce. O tom, že potvrzení potřebujete, nám dejte vědět dopředu, domluvíme se, kdy si ho přijdete vyzvednout, abyste nemuseli čekat na vystavení u nás v kanceláři.

Budete-li mít i přes to, že potvrzení doložíte problém s policií na cestě do práce nebo z práce, můžete jim dát telefon +420 777 804 592 , na kterém jim případně dovysvětlíme/potvrdíme, že jdete na brigádu. Prosíme, abyste toto telefonní číslo nepoužívali k jinému účelu, než k ověření oprávněnosti cesty do místa výkonu práce!