Testování

Od 15. 3. 2021 nesmíte jít na žádnou brigádu bez negativního testu na COVID, který není starší než 7 dnů.

Na test se můžete přihlásit u nás v SODATu. Testování bude probíhat
nově vždy ve pondělí, momentálně máme termín  3. 5. 2021 8:00-17:00, termín si můžete domluvit už teď telefonicky/mailem. Bez domluvení termínu nebude možné Vás otestovat.
Prosíme, abyste přišli včas, ale zároveň ne moc dopředu, aby se nám netvořily fronty. Nachystejte si k předložení SMS potvrzující termín a českou kartičku pojišťovny.

Pokud pro Vás není možné absolvovat testování u nás v SODATu, musíte si sami zařídit test na některém z veřejných odběrových míst a předložit nám výsledek. V případě, že si vyberete testování na veřejném místě, musíte při testování říct, že jdete kvůli zaměstnavateli a žádat potvrzení. Pokud Vám toto potvrzení nevydají/je zpoplatněno, stačí nám přeposlat screen nebo fotku SMSky s výsledkem. Od pondělí 15.3. nebudete bez negativního testu vpuštěni na pracoviště.

Nakonec bychom rádi připomněli, že pokud jste byli pozitivní na COVID v posledních 90 dnech a zároveň už jste zdraví/bez příznaků/mimo karanténu, povinnost testování se na Vás nevztahuje. V tom případě nám prosím doložte potvrzení o pozitivitě.


Antigenní testy si v Brně můžete udělat například na těchto místech:

Parkoviště Nové Sady Drive IN - PREVEDIG medical - Brno
rezervace na https://scan.anygence.com/

Podané ruce OPS Brno - Výstaviště
rezervace na http://covidtestbrno.cz/cs/#/terms

Fakultní nemocnice u sv. Anny
rezervace na https://c19-ag.fnusa.cz/

Další místa kde si můžete sami zajistit antigenní test naleznete na:
https://testovani.uzis.cz/Antigen